Структура апарату ради

 

Апарат ради та її виконавчі органи

 

 

Селищний голова

Таргонський Григорій Миколайович

Секретар ради

Пахнюк Світлана Михайлівна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Гордійчук Антоніна Василівна 

Керуючий справами виконавчого комітету

Герасимчук Анатолій Андрійович

Староста сіл Сновидовичі, Будки-Сновидовицькі та Остки

Чубик Руслана Федорівна 

Староста сіл Кисоричі, Дерть та Олександрівка

Бричка Станіслав Іванович

Староста сіл Блажове, Більськ та Залав’я

Кибукевич Юрій Миколайович

Староста села Карпилівка

Шевчук Ольга Миколаївна

Староста сіл Рокитне, Лісове, Осницьк та Старики

Сікора Вадим Казимірович

Староста сіл Масевичі та Буда

Нестерчук Наталія Петрівна 

Староста селища Томашгород

Хоменюк Петро Іванович

Староста сіл Борове та Нетреба

Шеремет Михайло Анатолійович

Староста сіл Біловіж, Купеля, Мушня

Таргонський Іван Іванович

Староста сіл Томашгород та Єльно

Шерстюк Людмила Василівна

 

Відділ кадрового забезпечення

 

 

Начальник відділу 

Цалковська Наталія Петрівна

Головний спеціаліст з питань кадрової роботи 

Кириловець Лариса Анатоліївна

Головний спеціаліст з питань кадрової роботи 

Боровська Світлана Андріївна

Відділ організаційно-документального забезпечення

 

 

Начальник відділу 

Єремейчук Вероніка Іванівна

Головний спеціаліст

Скуміна Лариса Михайлівна

Головний спеціаліст 

Кибукевич Світлана Володимирівна

Головний спеціаліст 

Богданець Ніна Миколаївна

Головний спеціаліст 

Єремейчук Юлія Миколаївна

Головний спеціаліст 

Сікора Світлана Федорівна

Діловод (с. Борове, с. Нетреба)

Довгаль Інна Павлівна

Діловод (с. Сновидовичі, с. Остки,           с. Будки - Сновидовицькі)

Федорович Тамара Степанівна

Діловод (с. Карпилівка)

Шинкар Надія Володимирівна

Діловод  (с. Кисоричі, с. Дерть та с. Олександрівка)

Святун Денис Іванович, 

Діловод (смт. Томашгород)

Головач Анна Олександрівна, 

Діловод (с.Біловіж, с.Купеля, с. Мушня)

Дем’янчук Галина Миколаївна 

Діловод (с. Томашгород, с. Єльне)

Копшар Сніжана Миколаївна

Діловод (с. Рокитне, с. Лісове, с.Осницьк, с. Старики)

Пахнюк Ірина Віталіївна

Діловод (с.Блажове,с.Більськ, с.Залав’я)

Маринич Олена Миколаївна

Діловод (с. Масевичі, с. Буда)

Пахнюк Надія Петрівна

Юридичний відділ

 

 

Начальник відділу

Семенюк Андрій Степанович 

Головний спеціаліст з питань правового забезпечення 

Савчук Марина Борисівна

Архівний відділ

 

 

Начальник відділу

Корнійчук Світлана Олексіївна

Провідний спеціаліст 

Ковальчук Віталія Іванівна

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

 

 

Начальник відділу – головний бухгалтер 

Туренко Лариса Іванівна

Головний спеціаліст – бухгалтер 

Ничипорчук Ірина Петрівна

Головний спеціаліст 

Пархомчук Олена Іванівна

Бухгалтер

Корнійчук Валентина Станіславівна

Фахівець з публічних закупівель 

Ярощук Катерина Юріївна

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

 

 

Начальник відділу 

Ковальчук Галина Миколаївна

Адміністратор 

Бунько Світлана Іванівна

Державний реєстратор 

Ціпан Наталія Петрівна

Державний реєстратор 

Ковальчук Тетяна Василівна

Адміністратор 

Жданюк Світлана Степанівна

Адміністратор 

Кінчур Людмила Самійлівна

Відділ містобудування та архітектури

 

 

Начальник відділу – головний архітектор 

Мигловець Андрій Харитонович

Головний спеціаліст 

Лінкевич Інна Федорівна

Відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою

 

 

Начальник відділу 

Новак Сергій Васильович

Головний спеціаліст 

Лук’янчук Олександр Ігорович

Відділ комунальної власності, земельних відносин та екологічних питань

 

 

Виконуючий обов'язки начальника відділу 

Рябущиць Ігор Миколайович

Головний спеціаліст 

Богданець Олександр Анатолійович

Головний спеціаліст 

Берташ Валерій Васильович

Головний спеціаліст 

Гвоздецька Олена Василівна

Посадові особи та службовці, обслуговуючий персонал

 

 

Головний спеціаліст з питань інфраструктурних проєктів

Власик Наталія Федорівна

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи

Масовець Олексій Іванович

Головний спеціаліст з питань інформаційних технологій та захисту інформації

Примак Роман Миколайович

Завідувач господарства

Берташ Руслан Іванович

Водій 

Смик Валентин Дем’янович

 

Виконавчі органи ради зі статусом юридичної особи

Відділ освіти, молоді та спорту

 

 

Начальник відділу 

Павлушенко Микола Олександрович

Головний спеціаліст 

Гайова Людмила Іванівна 

Головний спеціаліст 

Романчук Інна Миколаївна

Відділ культури і туризму

 

 

Начальник відділу 

Коханевич Юлія Анатоліївна

Головний спеціаліст 

Крупенко Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст 

Мініч Тетяна Василівна

Відділ соціального захисту, охорони здоров’я та у справах дітей

 

 

Начальник відділу 

Кулакевич Оксана Іванівна

Головний спеціаліст 

Маринич Яна Григорівна

Головний спеціаліст 

Ярчук Інна Миколаївна

Головний спеціаліст 

Ярощук Валентина Володимирівна

Головний спеціаліст 

Чирук Ірена Любомирівна

Провідний спеціаліст 

Савчук Оксана Костянтинівна

Провідний спеціаліст 

Грущак Валентина Миколаївна

Провідний спеціаліст 

Гупалюк Ірина Григорівна

Фінансовий відділ

 

 

Начальник відділу

Клус Альона Валентинівна

Головний спеціаліст 

Крупенко Галина Федорівна

Головний спеціаліст 

Лобач Людмила Іванівна

Головний спеціаліст 

Головний спеціаліст

Кушнір Світлана Миколаївна 

Шеремет Наталія Андріївна

Служба у справах дітей

 

 

Начальник служби

Боровець Жанна Миколаївна

Головний спеціаліст 

Шупрудько Ірина Миколаївна

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора