Структура апарату ради

 

Апарат ради та її виконавчі органи

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Контакти

Селищний голова

Таргонський Григорій Миколайович

   (03635) 2-20-90

Приймальня

Секретар ради

Лесковець Марина Іванівна

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Гордійчук Антоніна Василівна 

 
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Маринич Сергій Антонович  

Керуючий справами виконавчого комітету

Герасимчук Анатолій Андрійович

(03635) 2-13-99

Староста сіл Сновидовичі, Будки-Сновидовицькі та Остки

Чубик Руслана Федорівна 

 

Староста сіл Кисоричі, Дерть та Олександрівка

Бричка Станіслав Іванович

 

Староста сіл Блажове, Більськ та Залав’я

Кибукевич Юрій Миколайович

(03635) 3-42-34

Староста села Карпилівка

Шевчук Ольга Миколаївна

 

Староста сіл Рокитне, Лісове, Осницьк та Старики

Сікора Вадим Казимірович

(03635) 2-52-42

Староста сіл Масевичі та Буда

Нестерчук Наталія Петрівна 

 

Староста селища Томашгород

Хоменюк Петро Іванович

 

Староста сіл Борове та Нетреба

Шеремет Михайло Анатолійович

 

Староста сіл Біловіж, Купеля, Мушня

Таргонський Іван Іванович

(03635) 3-92-32

Староста сіл Томашгород та Єльно

Шерстюк Людмила Василівна

 

 

Відділ кадрового забезпечення

     

Начальник відділу 

Цалковська Наталія Петрівна

(03635) 2-27-63

Головний спеціаліст з питань кадрової роботи 

Кириловець Лариса Анатоліївна

 

Головний спеціаліст з питань кадрової роботи 

Боровська Світлана Андріївна

 

Відділ організаційно-документального забезпечення

     

Начальник відділу 

Єремейчук Вероніка Іванівна

(03635) 2-17-87

Головний спеціаліст

Скуміна Лариса Михайлівна

 

Головний спеціаліст 

Кибукевич Світлана Володимирівна

123kybukevych@gmail.com

для ЗМІ

Головний спеціаліст 

Богданець Ніна Миколаївна

 

Головний спеціаліст 

Єремейчук Юлія Миколаївна

 

Головний спеціаліст 

Сікора Світлана Федорівна

 

Головний спеціаліст 

Лесковець Марина Іванівна  

Діловод (с. Борове, с. Нетреба)

Довгаль Інна Павлівна

 

Діловод (с. Сновидовичі, с. Остки,           с. Будки - Сновидовицькі)

Федорович Тамара Степанівна

 

Діловод (с. Карпилівка)

Шинкар Надія Володимирівна

 

Діловод  (с. Кисоричі, с. Дерть та с. Олександрівка)

Святун Денис Іванович, 

 

Діловод (смт. Томашгород)

Головач Анна Олександрівна, 

 

Діловод (с.Біловіж, с.Купеля, с. Мушня)

Дем’янчук Галина Миколаївна 

 

Діловод (с. Томашгород, с. Єльне)

Копшар Сніжана Миколаївна

 

Діловод (с. Рокитне, с. Лісове, с.Осницьк, с. Старики)

Пахнюк Ірина Віталіївна

 

Діловод (с.Блажове,с.Більськ, с.Залав’я)

Маринич Олена Миколаївна

 

Діловод (с. Масевичі, с. Буда)

Пахнюк Надія Петрівна

 

Юридичний відділ

     

Начальник відділу

Семенюк Андрій Степанович 

(03635) 2-25-93

Головний спеціаліст з питань правового забезпечення 

Савчук Марина Борисівна

 

Архівний відділ

     

Начальник відділу

Корнійчук Світлана Олексіївна

 

Провідний спеціаліст 

Ковальчук Віталія Іванівна

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

     

Начальник відділу – головний бухгалтер 

Туренко Лариса Іванівна

 

Головний спеціаліст – бухгалтер 

Ничипорчук Ірина Петрівна

 

Головний спеціаліст 

Пархомчук Олена Іванівна

 

Бухгалтер

Корнійчук Валентина Станіславівна

 

Фахівець з публічних закупівель 

Ярощук Катерина Юріївна

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

     

Начальник відділу 

Ковальчук Галина Миколаївна

(03635) 2-19-90

Адміністратор 

Бунько Світлана Іванівна

 

Державний реєстратор 

Ціпан Наталія Петрівна

 

Державний реєстратор 

Ковальчук Тетяна Василівна

 

Адміністратор 

Жданюк Світлана Степанівна

 

Адміністратор 

Кінчур Людмила Самійлівна

 
Адміністратор  Шепетуха Марина Вікторівна  

Відділ містобудування та архітектури

     

Начальник відділу – головний архітектор 

Мигловець Андрій Харитонович

 

Головний спеціаліст 

Лінкевич Інна Федорівна

 

Відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою

     

Начальник відділу 

Новак Сергій Васильович

 

Головний спеціаліст 

Лук’янчук Олександр Ігорович

 

Відділ комунальної власності, земельних відносин та екологічних питань

     

Начальник відділу 

Рябущиць Ігор Миколайович

 

Головний спеціаліст 

Богданець Олександр Анатолійович

 

Головний спеціаліст 

Берташ Валерій Васильович

 

Головний спеціаліст 

Гвоздецька Олена Василівна

 
Головний спеціаліст  Денисюк Сергій Васильович  

Посадові особи та службовці

     

Головний спеціаліст з питань інфраструктурних проєктів

Власик Наталія Федорівна

 

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи

Масовець Олексій Іванович

 

Головний спеціаліст з питань інформаційних технологій та захисту інформації

Примак Роман Миколайович

 

Обслуговуючий персонал

     

Завідувач господарством

Берташ Руслан Іванович

 

Водій

Смик Валентин Дем'янович

 
Водій Рабець Федір Іванович  

 

Виконавчі органи ради зі статусом юридичної особи

Відділ освіти, молоді та спорту

     

Начальник відділу 

Павлушенко Микола Олександрович

rokosvita.gr@ukr.net

Головний спеціаліст 

Гайова Людмила Іванівна 

 

Головний спеціаліст 

Романчук Інна Миколаївна

 
Головний спеціаліст  Поштар Наталія Іванівна  

Відділ культури і туризму

     

Начальник відділу 

Кулакевич Юлія Анатоліївна

 

Головний спеціаліст 

Крупенко Наталія Миколаївна

 

Головний спеціаліст 

Мініч Тетяна Василівна

 

Відділ соціального захисту, охорони здоров’я та у справах дітей

     

Начальник відділу 

Кулакевич Оксана Іванівна

(03635) 2-18-51

vsobes_srrok@ukr.net

Головний спеціаліст 

Маринич Яна Григорівна

 

Головний спеціаліст 

Ярчук Інна Миколаївна

 

Головний спеціаліст 

Ярощук Валентина Володимирівна

 

Головний спеціаліст 

Чирук Ірена Любомирівна

 

Провідний спеціаліст 

Савчук Оксана Костянтинівна

 

Провідний спеціаліст 

Грущак Валентина Миколаївна

 

Провідний спеціаліст 

Гупалюк Ірина Григорівна

 

Фінансовий відділ

     

Начальник відділу

Клус Альона Валентинівна

(03635) 2-

fvrstg@ukr.net

Головний спеціаліст 

Крупенко Галина Федорівна

 

Головний спеціаліст 

Лобач Людмила Іванівна

 

Головний спеціаліст 

Головний спеціаліст

Кушнір Світлана Миколаївна 

Шеремет Наталія Андріївна

 

Служба у справах дітей

     

Начальник служби

Боровець Жанна Миколаївна

 

Головний спеціаліст 

Шупрудько Ірина Миколаївна

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь