Персональний склад виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради

з/п

Члени виконкому

Місце роботи

1.

Таргонський Григорій Миколайович

Селищний голова

2.

Пахнюк Світлана Михайлівна

Секретар селищної ради

3.

Гордійчук Антоніна Василівна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

4.

Герасимчук Анатолій Андрійович

Керуючий справами виконавчого комітету

5.

Семенюк Андрій Степанович

Начальник юридичного відділу 

6.

Цалковська Наталія Петрівна

Начальник відділу кадрового забезпечення

7.

Новак Сергій Васильович

Начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою

8.

Єремейчук Вероніка Іванівна

Начальник відділу організаційно-документального забезпечення

9.

Павлушенко Микола Олександрович

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

10.

Кулакевич Оксана Іванівна

Начальник відділу соціального захисту, охорони здоров'я та у справах дітей

11.

Клус Альона Валентинівна

Начальник фінансового відділу

12.

Ковальчук Галина Миколаївна

Начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг"

13.

Коханевич Юлія Анатоліївна

Начальник відділу культури і туризму

14.

Панько Анатолій Васильович

Начальник відділу комунальної власності, земельних відносин та екологічних питань

15.

Туренко Лариса Іванівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

16.

Корнійчук Світлана Олексіївна

Начальник архівного відділу

17.

Таргонський Іван Іванович

Староста (здійснює повноваження на території сіл Біловіж, Купель та Мушні)

18.

Кибукевич Юрій Миколайович

Староста (здійснює повноваження на території сіл Блажове, Більськ та Залав'я)

19.

Шеремет Михайло Анатолійович

Староста (здійснює повноваження на території сіл Борове та Нетреба)

20.

Шевчук Ольга Миколаївна

Староста (здійснює повноваження на території села Карпилівка)

21.

Бричка Станіслав Іванович

Староста (здійснює повноваження на території сіл Кисоричі, Дерть та Олександрівка)

22.

Нестерчук Наталія Петрівна

Староста (здійснює повноваження на території сіл Масевичі та Буда)

23.

Сікора Вадим Казимірович

Староста (здійснює повноваження на території сіл Рокитне, Лісове, Осницьк та Старики)

24.

Чубик Руслана Федорівна

Староста (здійснює повноваження на території сіл Сновидовичі, Будки-Сновидовицькі та Остки)

25.

Хоменюк Петро Іванович

Староста (здійснює повноваження на території смт Томашгород)

26.

Шерстюк Людмила Василівна

Староста (здійснює повноваження на території сіл Томашгород та Єльне)

27.

Сидорова Руслана Володимирівна

Фізична особа-підприємець

28.

Костецький Ігор Іванович

Фізична особа-підприємець

29.

Мидловець Іван Васильович

Фізична особа-підприємець

30.

Климончук Олександр Васильович

 

31.

Паробочий Леонід Васильович

 

32.

Кузьмич Ольга Олександрівна

 

33.

Музика Олександр Іванович

 

34.

Стрілець Сергій Леонідович

 

35.

Васильчук Володимир Аркадійович

 

36.

Мосейчук Ольга Валеріївна

 

37.

Пахнюк Микола Петрович

 

38.

Гордійчук Руслан Миколайович

 

39.

Масовець Анатолій Іванович

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора