Обговорили Стратегію розвитку громади до 2027 року

Дата: 25.04.2024 15:25

У Рокитному представникам громади презентували проєкт оновленої Стратегії розвитку до 2027 року. Її селищна рада напрацювала спільно з експертом Ендшпіль Тарасом Микитиним у межах HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Депутати, представники селищної ради та комунальних установ спільно з експертами HOVERLA обговорили стратегічне бачення розвитку громади і детально розібрали план заходів реалізації стратегії на 2024-2027 роки, який включає понад 60 оперативних цілей. Заслухавши ці цілі та завдання, присутні внесли свої пропозиції, які додатково включать до плану заходів.

Зараз проєкт стратегії розміщений на сайті селищної ради. Усі бажаючі можуть з ним ознайомитися та подати свої пропозиції чи зауваження.