Завдання та форми роботи Молодіжної ради, її роль в реалізації молодіжної політики - у Рокитнівській громаді відбувся тренінг для молоді

Дата: 24.04.2024 17:29

У межах Школи молодіжних рад експерти проєкту «Активна молодь - сильна громада», що реалізується за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні, вчили активних представників молоді нашої громади основам роботи Молодіжної ради, яка є дієвим інструментом для позитивних змін у розвитку молодіжної політики.

Близько 20 активістів за допомогою практичних вправ, вікторин та ігор ознайомилися із завданням та цілями роботи молодіжної ради та визначали роль молоді у житті громади.

Проєкт «Активна молодь – сильна громада» здійснюється Центр Політичних Студій та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».