Ідея створення молодіжного простору та результати дослідження потреб молоді - відбулася чергова зустріч у рамках проєкту «Імпульс»

Дата: 12.04.2024 17:18

Спільно з ментором проєкту Володимиром Зилем учасники робочої групи обговорили можливість створення молодіжного простору у громаді, який допоможе організовувати культурний відпочинок і різноманітні активності молоді у вільний час. Крім того, детально розібрали результати дослідження думки молоді, участь у якому взяли понад 100 учасників віком 14-35 років. За результатами опитування, напрями, які на думку молоді найбільше потребують розвитку у нашій громаді - спорт, творчість та культурний розвиток.

Враховуємо побажання і разом розвиваємо молодіжну політику! Активні молоді жителі громади, долучайтеся!