«Діалог влади та бізнесу» - запрошуємо підприємців на зустріч з селищним головою

Дата: 13.04.2024 08:28

Рокитнівська селищна рада запрошує представників бізнесу на зустріч з селищним головою на тему: «Діалог влади та бізнесу» для обговорення питання взаємодії органів влади з суб’єктами підприємницької діяльності щодо економічного та соціального розвитку Рокитнівської громади.

Спеціалісти Центру зайнятості поінформують про умови надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

На зустрічі підприємці мають можливість поставити свої питання голові громади, представникам  органів податкової служби, Центру зайнятості та запропонувати додаткові напрями співпраці.

Зустріч відбудеться 16 квітня 2024 року об 11-00 в залі засідань Рокитнівської селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 13, селище Рокитне, ІІ поверх.

Запрошуємо Вас особисто (або уповноважену особу) взяти участь у заході.

Контактний тел. 0957627530 (Новоселецький Микола, начальник відділу економічного розвитку та регуляторної політики Рокитнівської селищної ради).