Запрошуємо на стажування до Рокитнівської селищної ради!

Дата: 25.03.2024 10:45

Якщо вам цікаво, як працює місцеве самоврядування, і ви прагнете творити зміни у нашій громаді, запрошуємо на двотижневе стажування у Рокитнівську селищну раду за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Ви здобудете унікальний досвід, зазирнете за лаштунки роботи ради та побачите, як саме ухвалюють ключові рішення у місцевому органі влади. І можливо, це стане початком вашої кар’єри у врядуванні.

Умови:

• бути віком від 18 до 35 років;

• пройти конкурсний відбір (на основі анкети та індивідуальних співбесід);

• присвятити 10 робочих днів по 3-4 години на день.

На вас чекає:

• дослідження особливостей, історії та потенціалу громади, а також структури і правил місцевої ради;

• знайомство зі специфікою роботи відділів ради;

• спілкування з керівництвом громади;

• участь у напрацюванні важливих документів;

• участь у робочих засіданнях та нарадах;

• знайомство з особливостями співпраці ради з міжнародними проєктами;

• допомога в організації публічних заходів;

• менторський супровід працівників ради у пізнанні азів місцевого самоврядування.

• Більше про порядок стажування в селищній раді тут: (https://rokytne-gromada.gov.ua/docs/1366627/ ).

Реєстрація: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfytAImfe0.../viewform...

Дедлайн подачі заявок: 05 квітня 2024 року.

Якщо маєте запитання, пишіть на пошту rokitno_sr@ukr.net або телефонуйте за номером (03635) 2-20-90 (відділ кадрового забезпечення селищної ради).

Програма стажування молоді від HOVERLA / проєкт USAID в Україні є частиною зусиль Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України з формування професійної конкурентної служби в органах місцевого самоврядування та створення передумов для залучення жителів до прийняття управлінських рішень на місцях.

Україні потрібні молоді лідери! Долучайтеся до місцевих органів влади і власноруч змінюйте свою громаду і країну.