Обговорили відкриття та функціонування Денного центру

Дата: 21.03.2024 12:15

Представники селищної ради та Центру надання соціальних послуг обговорили особливості функціонування Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, відкриття якого планується у квітні 2024 року.

Денний центр з кризовою кімнатою – це доступний та безпечний простір, де особа, постраждала від домашнього насильства або насильства за ознакою статті, зможе отримати комплексну безоплатну допомогу. Основне завдання Центру - надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам. Крім того, за потреби, постраждалі отримують прихисток у кризовій кімнаті - безпечному місці для короткострокового перебування з метою відновлення.

Денний центр створюється за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в Україні у межах проєкту «Міста й громади, вільні від домашнього насильства».