Шеремет Олександр Олегович

Дата: 13.03.2024 11:43

Шеремет Олександр Олегович, позивний «Снайпер»,   народився 27 грудня 2000 року у селі Нетреба Сарненського району Рівненської області.

У 2007 році пішов у перший клас Нетребської ЗОШ. Закінчив 9 класів. Зі слів однокласників: «Сашко був  веселий,  дружелюбний,  спокійний, старанний, врівноважений учнь. Мав багато друзів».

У 2016 році  Олександр закінчив школу, вступив до Рокитнівського професійного ліцею. У 2019 році отримав диплом за спеціальністю «Муляр. Пічник. Штукатур».

Зі слів друзів Олександра: «Сашко був патріотом України. Коли почалася повномасштабна війна в нашій державі, він "горів" бажанням іти і захищати нашу землю, наші краї, оберігати наші сім’ї від ворога…».

10 серпня 2023 року Олександр вступив до лав ЗСУ. Був стрільцем помічником гранатометника 2 механізованого відділення 1 механізованого взводу механізованої роти 104 батальйону 60 бригади «Поліські вовки».

Побратими згадували, що Сашко старанно навчався, практикував, та мужньо захищав свою державу. Завжди говорив: «Не переживай, все буде добре». Завжди підтримував побратимів, був позитивчиком для всіх, завжди знаходив причину, з чого посміятися та інших розвеселити.

Загинув 21 лютого 2024 року внаслідок мінометного обстрілу в Харківській області.