Рокитнівська громада співпрацюватиме з Цертром політичних студій в межах реалізації проєкту «Активна молодь - сильна громада»

Дата: 12.03.2024 15:32

Сьогодні у Рокитнівській селищній раді представники Центр Політичних Студій презентували проєкт «Активна молодь - сильна громада», який реалізовується за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Крім того, селищний голова та директор ГО «Центр політичних студій» підписали Меморандум про співпрацю.

Проєкт «Активна молодь - сильна громада» має на меті створити активні молодіжні ради у громадах-партнерках і підвищити рівень знань та навичок членів цих молодіжних рад для ефективної і впливової участі у місцевих справах.

Протягом періоду співпраці експерти проєкту проводитимуть тренінги, організовуватимуть табори та форуми для молоді і забезпечать повний супровід у створенні активної молодіжної ради.

Тож, якщо Ви - молода/ий та готова/ий впроваджувати ефективні зміни у нашій громаді - долучайтеся до команди!