Рідним Героя Леоніда Гордійчука вручили його посмертну нагороду

Дата: 11.03.2024 17:45

Військовослужбовця Рокитнівської громади Леоніда Гордійчука посмертно удостоїли орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороду від імені Президента України батькам та сестрі загиблого захисника вручив голова Сарненської РВА Олександр Кохан.

Леонід народився та виріс у селі Буда. Зі слів усіх знайомих та односельчан, він був надзвичайно порядною і доброю людиною. Призваний до лав ЗСУ 22 лютого 2023 року. Проходив навчання на Житомирщині, під час яких здобув кваліфікацію водія-машиніста БТРа. Захищав кордони України в найгарячіших точках Донецької та Луганської областей.

Помер Леонід 15 травня 2023 року в Луганській області від поранень, несумісних з життям.

Герої, на жаль, помирають. Але у нашій памʼяті та спогадах житимуть вічно. Слава Захиснику України!