Результати громадського обговорення щодо доцільності розміщення громадської вбиральні з тимчасовою спорудою для здійснення підприємницької діяльності

Дата: 12.03.2024 09:01

З метою врахування громадської думки, у термін з 05 лютого 2024 року по 05 березня 2024 року (включно) на офіційному вебсайті ( https://consult.e-dem.ua/polls/2624) та у паперовій формі шляхом голосування проведено громадське обговорення щодо доцільності розміщення громадської вбиральні з тимчасовою спорудою для здійснення підприємницької діяльності в селищі Рокитне по вулиці Тараса Шевченка.

За результатами обговорення більшість жителів Рокитнівської громади вважають недоцільним розміщення громадської вбиральні з тимчасовою спорудою для здійснення підприємницької діяльності в селищі Рокитне по вулиці Тараса Шевченка: 700 осіб не підтримали ідею, 123 - підтримали.

Оскільки більшість проти розміщення громадської вбиральні з тимчасовою спорудою для здійснення підприємницької діяльності, питання знімається з розгляду.