У Рокитнівській громаді стартував ІІ етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 02.03.2024 09:28

1 березня у Рокитному відбулися змагання з баскетболу у рамках ІІ етапу всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги", який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО ".

Загалом, протягом місяця школярі змагатимуться у п'яти видах спорту.

За перемогу боролися 8 команд юнаків та дівчат з різних закладів освіти громади.

Право представляти громаду у ІІІ етапі змагань з баскетболу виборола команда дівчат Томашгородського ліцею №1 та команда юнаків Рокитнівського ліцею №1.

ІІ місце серед юнаків зайняла команда ОЗ «Рокитнівський ліцей №3». ІІІ місце серед юнаків - команда Томашгородського ліцею №2.

ІІ місце серед дівчат - команда Томашгородського ліцею №2. ІІІ місце серед дівчат - команда Масевицького ліцею.