Ремонт приміщення для Денного центру триває

Дата: 21.02.2024 15:40

У рамках проєкту «Міста й громади, вільні від домашнього насильства», партнером якого є наша громада, у селищі Рокитне ремонтують приміщення для облаштування Денного центру з кризовою кімнатою - безпечного місця для постраждалих від насильства, де вони зможуть отримати соціально-психологічну підтримку, а за потреби - цілодобовий прихисток у кризовій кімнаті.

Усі ремонтні роботи, загальний бюджет яких - близько 850 тис грн, проводяться ЗА КОШТИ Фонду ООН в галузі народонаселення (UNFPA). Оновлення фасаду та покрівлі вже завершено. Натомість, майстри розпочали внутрішні роботи. Крім того, за рахунок коштів Фонду для облаштування Центру планують придбати меблі, компʼютерну та оргтехніку. Заробітні плати працівники Денного центру теж будуть отримувати безпосередньо з коштів Фонду.

Дякуємо Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за допомогу у створені спеціалізованої служби підтримки постраждалих від домашнього насильства.