Дата: 07.02.2024 10:50

Дата і час проведення конкурсу: 01.03.2024 року о 14 год. 00 хв.

Місце проведення конкурсу: 34200, Рівненська область Сарненський район селище Рокитне, вулиця Незалежності, 13, зал засідань.

Способи та місце подання конкурсних пропозицій: Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається засобами поштового зв’язку конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, або подається в електронній формі на адресу електронної пошти www.marinich@gmail.com організатора конкурсу чи іншими засобами інформаційно-комунікаційних систем.

Місце подання конкурсних пропозицій: 34200, Рівненська область Сарненський район, селище Рокитне вулиця Незалежності, 13, (третій поверх, кабінет №8) - відділ житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: до 13 год. 00 хв. 29.02.2024 року.

Конкурсні пропозиції, що надійшли після закінчення строку їх подання, передбаченого конкурсною документацією, повертаються учасникам конкурсу без розгляду.

Контакти для довідок: начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності Рокитнівської селищної ради НОВАК Сергій Васильович,  (036-35) 2-20-90, novack@meta.ua.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням https://rokytne-gromada.gov.ua/docs/1597957/.