Нарада з новопризначеним начальником Рівненської обласної військової адміністрації

Дата: 04.01.2024 20:43

На нараді з новопризначеним начальником Рівненської обласної військової адміністрації Олександром Ковалем та начальником Сарненської РВА Олександром Коханом обговорили пріоритетні завдання та виклики на 2024 рік. Першочерговим завданням залишається забезпечення оборони нашої області, яка має кордон з білоруссю.

Селищний голова акцентував увагу на питанні, що стосується пошуку та працевлаштування водіїв шкільних автобусів. Через високі вимоги до кандидатів на таку посаду, практично неможливо знайти водія. І ця проблема є не лише у Рокитнівській громаді.

Крім того, голови громад вкотре наголосили про проблему з електрифікацією нових житлових масивів у населених пунктах громад та питанні ремонту доріг державного значення.