Пошук

Сільчук Микола Вікторович

Дата: 29.12.2023 13:36
Кількість переглядів: 74

Фото без опису

 

Сільчук  Микола  Вікторович народився 28 травня 1996 року в селі Рокитне, колишнього Рокитнівського, нині Сарненського району Рівненської області,  у багатодітній родині.

Все життя прожив у рідному Рокитному. Мав дружину Анну та двох доньок. Зі слів рідних Миколи, він був добрим, життєрадісним, працьовитим, відповідальним та компанійським. 

Здобув у Рокитнівському навчально-виховному комплексі школа І-ІІІ ступеня-ліцей неповну середню освіту (9 класів). Далі пішов вчитися до Рокитнівського професійного ліцею, який закінчив  за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Тракторист-машиніст с/г виробництва». 

Строкову службу проходив у 2016-2017 роках у місті Києві. Служив спочатку у Десні, а потім його перевели до транспортних військ міста Києва. Після армії влаштувався на роботу лісником, а пізніше робітником.

З 26 лютого, як тільки почалася повномасштабна війна, одразу ж вступив до лав тероборони. Через рік був направлений на полігон, потім у населений пункт Агатівку на військову підготовку.

У травні 2023 року був мобілізований і направлений у Донецьку область. Служив солдатом 3 кулеметного відділення  кулеметного взводу 2 стрілецької роти 421 окремого стрілецького батальйону.  За станом здоров’я приїхав у відпустку в липні. Лікувався до листопада 2023 року. Після лікування знову прибув у військову частину.

За старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків військовий був нагороджений грамотою.

Захисник загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора