Коханевич Василь Кирилович

Дата: 29.12.2023 13:35

Коханевич Василь Кирилович народився 27 грудня 1975 року в с. Рокитне колишнього Рокитнівського, нині Сарненського району Рівненської області.

У серпні 2014 року був призваний Рокитнівським РВК Рівненської області і служив у військовій частині пп В3720, військова професія – «Вогнеметник».

26 жовтня 2014 року отримав травму – нестійка комбінована іммобілізаційна контрактура правого гомілково-ступневого суглобу.

У 2022 році був повторно призваний на службу в ЗСУ. Під час участі військовослужбовця у бойових діях у вересні цього ж року одержав мінно-вибухове поранення - забій скроньової ділянки голови, закрита черепно-мозкова травма. Був на реабілітації з вересня 2022 року по лютий 2023 року.

Вже у лютому 2023 року Василь Кирилович був призваний на службу в ЗСУ, мав звання стрільця стрілецького відділення. За час проходження служби зарекомендував себе з позитивного боку. Обов’язки  військової служби виконував з відповідальністю. Завжди ввічливий та чуйний до оточуючих. В боях проявив мужність, стійкість та рішучість. Вірний військовій Присязі та українському народові.

Загинув виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності України 27 листопада 2023 року.