Корчик Віктор Сергійович

Дата: 15.11.2023 13:35

Корчик Віктор Сергійович народився 30 квітня 1973 року в с. Остки колишнього Рокитнівського, нині Сарненського району Рівненської області.

З 1980 по 1988 рік навчався в Остківській восьмирічній школі.

Батьки померли, з сім’ї Корчиків лишилося троє синів, Віктор та двоє його братів: Корчик Анатолій Сергійович, який також є військовослужбовцем та Корчик Андрій Сергійович. Своєї родини Віктор не мав.

Жив і працював в с. Остки в ДЛГ «Остківський лісгосп» різноробочим.

8 лютого 2023 року був мобілізований на військову службу у лави Збройних сил України. Був радіотелефоністом.

Командир стрілецького батальйону Дмитро Трофимук пам’ятає Віктора Корчика хорошим та вправним солдатом, який проявляв мужність та відданість , обороняючи рідну землю.

Близько 11:50 год., 30 жовтня 2023 року, під час мінометного обстрілу позицій у Донецькій області та прямого влучання у бліндаж, внаслідок його завалу, Віктор отримав поранення несумісні з життям.