За фото- та відеозйомку військових об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури в Україні встановлено кримінальну відповідальність

Дата: 29.11.2023 11:52

В Україні існує заборона щодо здійснення фото та відео зйомки, а також є правові наслідки оприлюднення фото та відео у соціальних мережах та засобах масової інформації окремих об’єктів з Переліку секторів критичної інфраструктури, затвердженого постановою КМУ від 09.10.2020 р. №1109.

Заборонено фіксувати на фото та відео:

- дороги загального користування;

- об’єкти загального призначення;

- об’єкти інфраструктури, блокпости, укріплення;

- розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

Попри повномасштабне вторгнення російських агресорів та запровадження в Україні воєнного стану, деякі громадяни розміщують в мережі Інтернет інформацію про рух або розташування Збройних Сил України чи переміщення міжнародної військової допомоги, чим допомагають ворогу.

Будьте свідомими громадянами! Разом здолаємо ворога!