У Рокитному стартувала активність «Кроки до допомоги», що проводиться в рамках акції «16 днів проти насильства»

Дата: 28.11.2023 14:29

Активність має на меті привернення уваги до протидії та запобігання випадків домашнього насильства в громаді. Постраждалі мають знати, що загальні та спеціалізовані сервіси готові прийти їм на допомогу.

До активностей долучились представники селищної ради, громадськості, поліції, загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства.

Захід організований Рокитнівською селищною радою спільно з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, у партнерстві з громадською організацією «Асоціація експертів із запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству» (GBV Асоціація експертів) у межах проєкту «Міста й громади, вільні від домашнього насильства» за підтримки уряду Канади (Embassy of Canada to Ukraine) та Великої Британії (British Embassy Kyiv).