Активізація міжнародного співробітництва - одне з першочергових завдань для громад в умовах сьогодення

Дата: 29.11.2023 08:25

Спеціаліст з міжнародної співпраці взяла участь у тренінгу з налагодження міжнародного співробітництва на рівні громад і регіонів від Рівненської обласної ради.

Спікери навчання - працівники обласної ради, управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА, апарату Верховної Ради України та медіасередовища - ділилися досвідом та алгоритмами налагодження міжнародного співробітництва, платформами та сервісами, які допомагають у пошуку іноземних партнерів, основами дипломатичного протоколу та правилами використання державної символіки під час офіційних зустрічей.

Крім того, говорили про інформаційну безпеку та гігієну в соціальних мережах в умовах воєнного стану.