Засідання координаційної ради з питань гендерної рівності та протидії насильству: спільні зусилля для захисту та попередження насильства

Дата: 13.11.2023 12:02

Відбулося засідання Координаційної ради, присвячене питанням гендерної рівності та протидії насильству. За участю дільничного офіцера поліції Тетяни Магеровської, інспектора Ювенальної превенції Тамари Кибукевич, спеціалістів Служби у справах дітей та представників Центру надання соціальних послуг обговорили низку важливих питань, пов'язаних з попередженням та протидією домашнього насильства у громаді.

Особливу увагу акцентували на сім'ях, де насильство стало системним, і були зареєстровані його повторні випадки.

Визначили шляхи взаємодії та спільного вирішення проблемних питань щодо протидії домашньому насильству.