Вирішення господарських та організаційних питань - відбулося засідання виконкому

Дата: 01.11.2023 14:21

1 листопада, на черговому засіданні члени виконавчого комітету розглянули низку питань:

- погодили місця розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

- надали матеріальну допомогу на лікування, поховання та встановлення пам’ятного надгробного знаку;

- надали дозволи на порушення обʼєктів благоустрою та відкриття погосподарських номерів;

- затвердили акти обстеження безхазяйного майна;

- заслухали звіт щодо виконання бюджету громади за 9 місяців 2023 року.

Крім того, розглянули та схвалили 129 питань порядку денного чергової 46-ї сесії.

У звʼязку із завершенням трудової діяльності у Рокитнівській селищній раді начальника відділу соціального захисту, охорони здоров’я та у справах дітей, селищний голова подякував Оксані Кулакевич за майже трирічну плідну роботу у команді селищної ради та вагомий внесок у забезпечення якісного надання соцпослуг жителям громади.