Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили військовослужбовця із села Томашгород Олександра Ліщука

Дата: 16.10.2023 15:07

Сьогодні у приміщенні Сарненської РВА рідним загиблого захисника Олександра Ліщука вручили його посмертну нагороду - орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Олександр Ліщук, позивний «Камиш» із села Томашгород із перших днів повномасштабної війни став на захист Батьківщини. Тривалий час ніс службу на Херсонському напрямку, пізніше передислокувався на Харківщину. 4 січня 2023 року Олександр з побратимами повертався з успішної операції за декілька кілометрів від російського кордону. Автівка наїхала на міну, всі військові загинули миттєво.

Орден сьогодні отримала сімʼя Олександра - дружина, донька та батьки воїна. Вони пишаються своїм захисником, як і ми всі. Пишаємось і памʼятаємо! Так, Герої, на жаль, помирають. Але у нашій памʼяті та спогадах житимуть вічно.