Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Дата: 05.10.2023 15:52

Фізична особа-підприємець Ющук Раїса Миколаївна має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами автозаправної станції.

Ідентифікаційний номер за ДРФО – 1877604181.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання – 34200, смт. Рокитне, Сарненський район, Рівненська область, вул.Горького, 6/2; тел.+38(095)8238981; є-mail: yuyui39@ukr.net.

Місцезнаходження об'єкта – 34253, с.Масевичі, Сарненський район, вул.Центральна, 236А.

Мета отримання дозволу на викиди – набуття права експлуатувати об’єкти, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші.

Вид виробничої діяльності ФОП Ющук Р.М. –– роздрібна торгівля пальним, код за КВЕД 47.30. На АЗС здійснюється приймання, зберігання та відпускання пального (бензин А-95, дизпаливо) споживачам. Для потреб власного споживання встановлений автозаправний блок-пункт. Для забезпечення теплопостачання призначена котельня. В котельні встановлені  два cучасні твердопаливні котли «Haleston-50» потужністю по 50 кВт. В якості  палива використовуються дрова. На випадок виходу з ладу зовнішнього джерела живлення об'єкта або падіння напруги передбачено використання бензинових генераторів різної потужності.

В результаті виробничої діяльності  в атмосферне повітря викидаються такі види та обсяги забруднюючих речовин: бензин - 0,403 т/рік; бензол - 0,009 т/рік; толуол - 0,008 т/рік; ксилол - 0,001 т/рік; вуглеводні насичені - 0,248 т/рік; оксиди азоту – 0,142 т/рік; оксид вуглецю – 0,492 т/рік; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок - 0,140 т/рік;  діоксид сірки – 0,002 т/рік; аміак – 0,00001 т/рік;.

За величинами викидів забруднюючих речовин ФОП Ющук Р.М. (АЗС в с.Масевичі Сарненського району) не підлягає взяттю на державний облік.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря не роблять суттєвого внеску в рівень забруднення атмосферного повітря.

Запропоновані дозволені обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не перевищують нормативів граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства.  Регулювання викидів забруднюючих речовин здійснюється також шляхом встановлення умов до технологічного процесу, обладнання та споруд.

Зауваження та пропозиції громадських організацій, окремих громадян можуть надсилатися до  Рівненської обласної держадміністрації (майдан Просвіти,1, м.Рівне, 33028), roda@rv.gov.ua. Зауваження та пропозиції приймаються до розгляду протягом 30 календарних днів з  моменту публікації повідомлення в газеті.