Перереєстрація громадян, що перебувають на квартирному обліку

Дата: 02.10.2023 12:38

Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР від 11.12.1984 року № 470, в період з 1 жовтня по 31 грудня 2023 року проводиться перереєстрація громадян, що перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на отримання жилих приміщень.

Мешканцям Рокитнівської селищної територіальної громади, які перебувають на квартирному обліку, до 31 грудня 2023 року необхідно звернутися до відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності Рокитнівської селищної ради для уточнення облікових даних у справах квартирного обліку.

Для перевірки облікових даних громадяни подають наступні документи:

- довідку про склад сім’ї та реєстрацію місця проживання;

- довідку з місця роботи;

- копію документа з зазначенням загальної та жилої площі житлового приміщення (технічний паспорт, будинкова книга);

- договір найму/піднайму (у разі проживання за договором найму/піднайму);

- копії документів, що посвідчують особу заявника та членів його сім’ї;

- копію документів, що засвідчують родинні відносини;

- ідентифікаційні коди членів сім’ї;

- копію свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;

- інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта;

- копію документа, що підтверджує право на надання пільг при постановці на квартирний облік (у разі наявності пільги).