Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 21.08.2023 16:13

Товариство з обмеженою відповідальністю «Північ Ресурс Логістік» (скорочено ТОВ «Північ Ресурс Логістік», код ЄДРПОУ 44460443, юридична адреса: 34500, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Петлюри Симона, будинок 5; телефон - 097-067- 24-94, E-mail: rofo-samy@ukr.net) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами деревообробного підприємства що розташоване за адресою: 34200, Рівненська обл., Сарненський р-он, смт.Рокитне, вул. Шевченка, 2Д. Виробнича діяльність ТОВ «Північ Ресурс Логістік» - лісопильне та стругальне виробництво (код 16.10). Основними джерелами викидів на підприємстві є труби котельні з котлами Kalvis К-950М і Ardenz Т-1500 а також три циклони очистки повітря від діяльності деревообробних цехів. В результаті виробничої діяльності в атмосферне повітря викидаються такі види та обсяги найбільш поширених забруднюючих речовин: оксиди азоту - 0,735 т/рік; оксид вуглецю - 0,720 т/рік; речовини у вигляді твердих суспендованих частинок - 1,683 т/рік.

Об’єкт не підлягає оцінці впливу на довкілля. За величинами викидів забруднюючих речовин підприємство не підлягає взяттю на державний облік, не потребує вживання заходів щодо впровадження найкращих існуючих технологій. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству. За додатковою інформацією звертатися за адресою: 34500, Рівненська область, Сарненський район, м.Сарни, вул. Петлюри Симона, будинок 5.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян можуть надсилатися протягом 30 днів з моменту публікації до Рівненської ОДА за адресою: 33028, м. Рівне, майдан Просвіти,!.