Відбулося нагородження кращих учнів Рівненщини, серед них - учениця Рокитнівського ліцею №1

Дата: 20.08.2023 09:21

17 серпня у приміщенні Органної зали Рівненської обласної філармонії відбулося урочисте вручення сертифікатів на отримання обласної премії призерам ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

Переможниця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в відділенні «Філософія та суспільствознавство» (секція «Філософія»), учениця 11 класу Рокитнівського ліцею № 1 Вікторія ОГОРОДНІК отримала сертифікат на обласну премію в розмірі 5 тисяч гривень.

Пишаємось і вітаємо Вікторію та наукового керівника, вчителя фізики Рокитнівського ліцею № 1 Ірину СКАЧКО!