Пошук

9 громад Рівненської області, серед яких Рокитнівська, працюють над стратегіями розвитку

Дата: 04.08.2023 10:56
Кількість переглядів: 114

Білокриницька, Гощанська, Здолбунівська, Клесівська, Костопільська, Острозька, Радивилівська, Рокитнівська та Сарненська громади стали учасниками проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізовує ГО «Ендшпіль» за підтримки Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Метою проєкту є зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізація залучення громадськості на всіх рівнях до розроблення стратегій розвитку громад.

В усіх 9 громадах Рівненської області вже відбулися засідання організаційних комітетів. Учасники засідань обговорили план дій щодо формування/оновлення стратегій та розглянули питання пов'язані із розробкою профілю громад.

Тарас Микитин, куратор Гощанської, Клесівської та Рокитнівської територіальних громад:

«Пріоритетним напрямком розвитку громади є стратегічне планування. Це підготовка до майбутнього, до різних можливих ситуацій і змін, які відбуваються в громадах. Стратегічний план розвитку громади це не лише документ, який окреслює напрям діяльності в громаді, це план розвитку всієї місцевої спільноти, який визначає бажаний стан в перспективі, результат, до якого має прагнути кожен член громади».

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора