Розглянули кандидатів на членство у Громадській раді

Дата: 01.08.2023 15:20

На третьому засіданні ініціативна група з підготовки та проведення Установчих зборів для обрання членів Громадської ради перевірила документи кандидатів та сформувала список тих, хто допущений до участі в установчих зборах.

Визначилися також із кількісним складом Громадської ради - 9 осіб.

Дата проведення установчих зборів – 15 серпня 2023 року.

Місце і час – зал засідань Рокитнівської селищної ради (смт Рокитне, вул. Незалежності, 13, 2-й поверх), початок об 11:00.

Запрошуються кандидати відповідно до списку:

Богданець Алла Василівна - ГО «Спортивний клуб з єдиноборств «АРСЕНАЛ».

Маринич Тетяна Іванівна - ГО «Спілка учасників бойових дій антитерористичної операції і операції обʼєднаних сил Рокитнівщини».

Дубчак Лариса Кузьмівна - ГО «Обʼєднання дружин і матерів учасників АТО та ООС Рокитнівщини».

Рацкевич Оксана Василівна - ГО «Відродження» села Масевичі.

Щерба Олена Петрівна - ГО «Прометей» селища Томашгород.

Дичок Леся Володимирівна - ГО «Українська Народна Самооборона - Рокитне».

Ничипорчук Тетяна Павлівна - обʼєднана територіальна організація Профспілки працівників освіти.

Панько Наталія Анатоліївна - профспілковий комітет КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»

Кушнір Людмила Іванівна - профспілковий комітет КНП «Рокитнівський ЦПМСД».

Особиста участь в установчих зборах обов’язкова.