ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів з особливостями

Дата: 20.07.2023 16:20

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. найменування замовника: Рокитнівська селищна рада.

1.2.місцезнаходження  замовника:Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, смт.Рокитне, вул.Незалежності,15

1.3. ідентифікаційний код замовника: 04387421

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-20-007648-a

1.4.категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Соборна смт. Рокитне Сарненського р-н., Рівненської обл.» (ДК 021:2015: код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

3. Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг:

3.1. Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: відповідно до Додатку 2 до ТД .

3.2. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 34200, Україна, Рівненська область, Сарненський район, смт.Рокитне, вул.Незалежності,15.

• Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Необхідність в проведенні поточного ремонту вул. Соборна, смт. Рокитне Сарненського району Рівненської області виникла у зв’язку з незадовільним станом дороги. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі дефектного акту. Послуги повинні бути якісними, надаватись відповідно до встановлених стандартів, норм і правил та Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154 (із змінами), Технічних правил ремонту і утриманню вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 № 54 (із змінами), ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та іншим встановленим нормативним актам діючого законодавства України. Підрядник повинен гарантувати Замовнику строк експлуатації Об'єкта не менше 3 років з моменту закінчення поточних ремонтних робіт.

• Обґрунтування розміру бюджетного призначення.

Бюджетні призначення визначені відповідно до рішення Рокитнівської селищної ради від 24.12.2021 року № 2258 «Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення у тому числі вулиць і доріг комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки», зі змінами від 25.11.2022 року № 3008, від 07.07.2023 року №3585.

• Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі.

Очікувана вартість становить 335 000,00 грн. з ПДВ. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі послуг з поточного ремонту визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва", прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293, а також Галузевих виробничих норм ГБН Г.1-218-182:2011 "Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт", затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23.08.2011 № 301, відповідно до дефектного акту.

4. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 29 грудня 2023 року.

5. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 28 липня 2023 року

6. Умови оплати:

Подія

Тип оплати

Період,

(днів)

днів

Розмір

оплати,

(%)

Надання послуг

Оплата послуг здійснюється Замовником в національній валюті України в безготівковій формі, шляхом  перерахування коштів на рахунок Постачальника