До уваги інститутів громадянського суспільства!

Дата: 09.06.2023 15:24

ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів

громадянського суспільства для утворення громадської ради при

виконавчому комітеті Рокитнівської селищної ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», рішення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради від 08.06.2023 «Про забезпечення участі громадськості у роботі Рокитнівської селищної ради», згідно Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Рокитнівської селищної ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету ради від 30.07.2021 №205, Рокитнівська селищна рада починає процедуру приймання заяв від інститутів громадянського суспільства (далі - ІГС) для участі в  Установчих зборах для формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Рокитнівської селищної ради (далі – Громадська рада).

До складу громадської ради при виконавчому комітеті можуть бути обрані представники ІГС, які не менше шести місяців до дати оприлюднення виконавчим комітетом повідомлення про формування складу громадської ради провадять свою діяльність, реалізують свої проєкти у сфері, пов’язаній з діяльністю відповідного виконавчого комітету, що підтверджується інформацією про результати діяльності ІГС, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Не можуть бути обрані до складу громадської ради представники ІГС, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.

Склад Громадської ради формується на Установчих зборах шляхом рейтингового голосування.

Кількісний склад Громадської ради визначається Установчими зборами та не може становити більш як 20 осіб.

Строк повноважень складу громадської ради – два роки.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в Установчих зборах до Ініціативної групи (створена) подається відповідна заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу ІГС.

До заяви додаються:

• прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто;
  • біографічна довідка делегованого представника ІГС   із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в ІГС, відомостей про освіту, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);
  • відомості про результати діяльності ІГС (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному виконавчого комітету письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення виконавчим комітетом повідомлення про формування складу громадської ради;
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону;
  • мотиваційний лист делегованого представника ІГС, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді.

Заяви ІГС та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 15 календарних днів до їх проведення.

Документи приймаються Ініціативною групою до 17 липня 2023 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: 34200 Рівненська область, смт Рокитне, вул. Незалежності, 13 або на електронну адресу: rokitno_sr@ukr.net.

Установчі збори відбудуться 01 серпня 2023 року  об 11:00 год. за адресою:  Рівненська область, смт Рокитне, вул. Незалежності, 13, 2-й поверх (зал засідань).

Секретар Ініціативної групи:

Лесковець Анна Петрівна,  тел. 096-709-80-36, e-mail: rokitno_sr@ukr.net.

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!