Відбулась чергова 38 сесія Рокитнівської селищної ради

Дата: 19.05.2023 13:59

Селищний голова представив нового депутата від партії «Сила і Честь» Анатолія Примака.

Також нагородив переможців та призерів обласної Спартакіади 2023 серед депутатів.

Одноголосно депутати підтримали внесення змін до бюджету громади на 2023 рік, спрямувавши кошти на поточний ремонт дощової каналізаційної мережі по вул. Незалежності у Рокитному, придбання матеріалів на поточний ремонт покрівлі Блажівського ЗДО «Калинка» та структурного підрозділу Нетребської гімназії , поточний ремонт водопроводу в Рокитнівському ліцеї №2, поточний ремонт в приміщенні для тренувально- навчальних занять з вільної боротьби у селі Рокитному.

Розглянули та погодили понад 80 земельних питань щодо надання дозволів на складання та затвердження технічних документацій, продажу та передачі в оренду земельних ділянок.