Мобільний кейс у дії

Дата: 27.04.2023 12:13

Адміністратори Рокитнівського ЦНАПу надали адмінпослуги жителям сіл Лісове та Осницьк з використанням мобільного кейса, отриманого у рамках Проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України»

Рокитнівська - одна з найбільших громад за протяжністю на території України. Її мешканці долають великі відстані для отримання адміністративних послуг у ЦНАПі або старостинському окрузі. Мобільний кейс дає можливість отримати ту чи іншу послугу безпосередньо вдома або у закладі охорони здоров’я. Для цього необхідно подати заявку у ЦНАП чи старостинськой округ.

В подальшому буде організовано виїзди адміністраторів ЦНАПу по старостинських округах двічі на місяць згідно графіка.

Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись особи:

- які досягли 80-річного віку;

- з інвалідністю 1, 2 та 3 групи;

- які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах;

- внутрішньо переміщені особи, які проживають на території громади.