Оприлюднено проєкт рішення Рокитнівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Рокитнівської селищної територіальної громади»

Дата: 26.04.2023 16:09

Відповідно до вимог Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Рокитнівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки на території Рокитнівської селищної територіальної громади»

Зміст проєкту:

встановлення розміру ставок земельного податку для платників земельного податку, є сферою загальних інтересів суб’єктів господарювання, органів місцевої влади й громади.

Підставою для розробки проєкту є Податковий кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку"

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17:00 години 26 травня 2023 року.

Поштова та електронна адреса розробника проєкту:

поштова адреса: вул. Незалежності, 13, смт Рокитне , Рівненська область, 34200,  відділ містобудування та архітектури Рокитнівської селищної ради,

тел. 2-20-90

електронна адреса: rokitno_sr@ukr.net.

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою:

вул. Незалежності, 13, Рівненська область, 34200, відділ містобудування та архітектури Рокитнівської селищної ради.