Друзі, нагадуємо, що Рокитнівська селищна рада проводить відбір кандидатів для проходження стажування!

Дата: 03.04.2023 15:08

Якщо вам від 18 до 35 років і ви готові до проходження стажування впродовж 10 робочих днів (по 3-4 години в день), надсилайте ваші заявки. Дедлайн подачі: 20 квітня 2023 року.

Що передбачає програма стажування?

·  Ознайомлення з профілем громади та структурою ради

·  Вивчення специфіки роботи відділів ради

· Знайомство та спілкування з керівництвом громади

· Долучення до підготовки важливих документів

·  Участь у робочих засіданнях та нарадах

· Пізнання особливостей співпраці громади з проектами міжнародної технічної допомоги

·  Планування та допомога в організації заходів соціального згуртування

·  Підтримка в освоєнні азів місцевого самоврядування та цікаве спілкування

Зверніть увагу, що відбір кандидатів здійснюватиметься по мірі надходження заявок. Тому заповнюйте анкету якнайшвидше: https://forms.gle/XJLp4kNCta8CE4eW9

У разі додаткових питань, пишіть на пошту rokosvita.gr@ukr.net або телефонуйте за номером 0660433347 (Наталія).

Програма стажування молоді у Рокитнівській селищній раді – це ініціатива, яка впроваджується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».