Форма, берци та рюкзак для нашого захисника

Дата: 03.01.2023 14:18

Військовослужбовець із Борового Сергій Боюка вже більше місяця лікується після отриманого поранення у Донецькій області. Зараз проходить курс реабілітації у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни.

Селищний голова разом зі старостою поспілкувалися з дружиною Сергія. Передали форму, берци та рюкзак для нашого захисника, кошти на які зібрав колектив Рокитнівської дитячої музичної школи - за що окрема подяка усім працівникам.

Сергій працює майстром лісу на Житомирщині, виховує трьох прекрасних доньок і має змогу забезпечити сім’ю усім необхідним. Попри це, на початку повномасштабного вторгнення він, ні хвилини не сумніваючись, став на захист України. Це вчинок справжнього чоловіка, патріота і захисника!

Бажаємо воїну найшвидшого одужання та відновлення!