Оголошення про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиці Грушевського в селі Рокитне Рокитнівської територіальної громади

Дата: 16.12.2022 17:15

26 грудня 2022 року об 11:00 в приміщенні будинку культури села Рокитне по вулиці Соборній, 13 відбудуться громадські слухання з питання перейменування вулиці Грушевського в селі Рокитне

1. Найменування організатора громадського обговорення: Рокитнівська селищна рада.

2. Об’єкт права власності, який пропонується перейменувати: вулиця Грушевського в селі Рокитне Рокитнівської територіальної громади.

3. Пропозиції щодо перейменування об’єкта права власності: вулицю Грушевського перейменувати на вулицю В. ГАВРИЛЬЧИКА в селі Рокитне Рокитнівської територіальної громади.

Володимир ГАВРИЛЬЧИК – захисник України, який загинув на Донеччині. З метою вшанування імені загиблого воїна пропонуємо назвати його іменем вулицю, де він проживав.