До уваги громадян!!

Дата: 24.11.2022 12:49

Рокитнівська селищна рада  з 21 листопада 2022 року відновила прийом заяв щодо надання дозволів на складання технічних документацій та  затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва, у звязку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель»,  у наступних випадках:

1. Якщо є зареєстроване право власності на нерухоме майно;
  2. Якщо є рішення сільської, селищної ради до 01 січня 2022 року.

Також відновлюється прийом заяв щодо надання дозволів на складання технічних документацій та затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж на невитребувані земельні часки (паї) по сертифікатах.

Всі заяви приймаються у відділі земельних відносин та екологічних питань Рокитнівської селищної ради.

Телефон для довідок: 0961519046, 0669054603.