Відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2022 12:48

Сьогодні бібліотеки - успішні культурні лідери, які долучають людей до історичної та культурної спадщини.

Рокитнівська селищна бібліотека не лише активно популяризує книгу та читання різними сучасними методами, а й активно підтримує внутрішньо переміщених осіб, залучаючи їх до заходів, та допомагає ЗСУ!

У Всеукраїнський день бібліотек бажаємо мережі книгозбірень нашої громади завжди розвиватися, знаходити нові форми спілкування з читачами, впроваджувати цифрові послуги та інновації!

Привітала працівників бібліотек з професійним святом заступник селищного голови Антоніна Гордійчук, а кращих фахівців відзначила Почесними грамотами Рокитнівської селищної ради.