Електронні сервіси – сучасний та зручний інструмент для дистанційного подання звітності

Дата: 25.08.2022 16:29

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу  громадян та суб’єктів господарювання, що використання електронних сервісів є популярним не тільки при взаємодії платників податків з органами Державної податкової служби України, а також з більшістю державних органів. Такі сервіси ДПС мають низку переваг: зручність, надійність та захищеність. А найпоширенішим з електронних сервісів ДПС є Електронний кабінет, який працює в режимі 24/7, крім часу, необхідного для його технічного обслуговування.

Зважаючи на особливості сьогодення, наголошуємо, що будь-яку звітність зручно та надійно надсилати засобами Електронного кабінету без відвідування Центрів обслуговування платників.

За січень-липень 2022 року платниками податків Рівненщини із загальної кількості поданої звітності за допомогою електронних сервісів надіслано майже 327 тисяч звітних документів, що у процентному відношенні складає 98%. Понад 160 тисяч таких документів надіслано фізичними особами-платниками податків.

Користуйтеся перевагами електронних сервісів. Бережіть свій час та здоров’я!