Приклад того, як кожен клаптик землі можна і потрібно використовувати з користю

Дата: 26.07.2022 20:45

Маловідома декілька років тому ягода під назвою лохина стає все більш популярною в Україні.

Селищний голова відвідав плантацію лохини, аби особисто побачити, як можна вирощувати ягоду в Україні, прямо у себе на городі. Для вдалого вирощування лохини потрібне сонячне світло, полив, добриво і, звичайно, праця та велике бажання займатися цією справою.

Житель нашої громади Василь з родиною вперше дізналися про лохину у 2018 році і одразу зацікавилися цією ягодою. Так, переймаючи досвід знайомих, вивчаючи технології вирощування, розпочали цікаве й нове для себе заняття.

Сьогодні сім’я вже має 7 соток різних сортів лохини, щедрий врожай, постійних оптових клієнтів для збуту та амбітні плани щодо розширення. Це приклад того, як кожен клаптик землі можна і потрібно використовувати з користю - тоді обов’язково буде віддача!