Початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Дата: 30.05.2022 17:07

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Рокитнівська селищна рада повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детальний план території в межах земельної ділянки з кадастровим номером 5625081300:06:001:0016, розташованої в адміністративних межах Блажівської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області (за межами населеного пункту), для відведення в оренду ПрАТ «Рокитнівський скляний завод» із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 27 серпня 2002 року №2757 для видобування кварцового піску, придатного для виробництва кольорової склотари на родовищі кварцових пісків Рокитнівське II (ділянка №2)».

ТЕКСТ ЗАЯВИ

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються у письмовій формі до відділу земельних відносин та екологічних питань Рокитнівської селищної ради за адресою 34200, Рівненська обл., Сарненський р-н, смт Рокитне, вул. Незалежності, буд. 15; тел: (03635) 22090, email: otg.rokzem@ukr.net у строк, що не перевищує 15 днів з дня оприлюднення цієї заяви.

Посадова особа, відповідальна  за збір пропозицій – І. Рябущиць. Пропозиції, надані після встановленого строку, НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ.