Звіт старости Сновидовицького старостинського округу про проведену роботу за 2021 рік

Дата: 14.02.2022 09:54

Староста Сновидовицького старостинського округу звітуватиме перед жителями 21 лютого об 11:00 у Остківському сільському клубі.

Руслани Чубик

старости

Сновидовицького старостинського округу

Рокитнівської територіальної громади

Сарненського району Рівненської області

про проведену роботу за 2021 рік

Протягом 2021 року в окрузі було зроблено наступне:

Попереджено про звільнення працівників  Сновидовицької сільської  ради, та проведено прийом матеріальних цінностей;

Працівниками Сновидовицької сільської ради та  залученням працівників культури була прибрана центральна садиба, вирубано кущі, спиляно аварійні дерева, дрова, які були заготовлені, використані на опалення адміністративного приміщення.

З залученням транспорту місцевих жителів сіл Сновидовичі, Остки, Будки –Сновидовицькі, підприємств ДП «Остківський лісгосп» та ТзоВ «УЛПК»    в зимовий період проводилась розчистка доріг від снігу між селами, вулиць сіл та під’їздів до кладовищ;

За кошти підприємців  діти з малозабезпечених  сімей та діти учасників АТО отримали  подарунки до дня святого Миколая.

В селі Сновидовичі з залученням працівників комунальних закладів села Сновидовичі (ЗДО, ліцею, ФАПу ) та  жителів села  було прибрано дорогу від сміття до села Остки та Рокитного. В селі Остки  були прибрані вулиці жителями села.

Людьми, яким були присуджені примусові роботи з пробації прибрано кладовище в селі Остки.  В селі Сновидовичі – два кладовища були прибрані працівниками старостату та працівниками культури та закладів  освіти.  Були видалені аварійні дерева.  В селі Будки-Сновидовицькі   прибране кладовище працівниками і учнями ліцею та амбулаторії. Були зібрані кошти жителями села та підприємцями, які ведуть свою підприємницьку діяльність на території села Будки-Сновидовицькі, на придбання залізобетонних стовпчиків в кількості 65 штук. Стовпчики придбані, кладовище було огороджене, зрізано аварійні дерева.

Упорядкували садибу старостату до Великодня, побілено бордюрчики, оформлені клумби. Виготовлено, встановлено і пофарбовано дві лавочки.

На території старостату здійснювалося будівництво автомобільної дороги з асфальтним покриттям за програмою президента «Велике будівництво». Проводилася допомога в організації  роботи : зберігання техніки,  облаштування тимчасових площадок для зберігання щебеню, підвезення піску.

У квітні місяці були прогрейдеровані підрядником вулиці в селі Остки: Незалежності, Вербова, Колгоспна. В селі Сновидовичі частково підсипана   та прогрейдерована вулиця Ковпака.

В селі Будки-Сновидовицькі  було прогрейдеровано вулицю  Медведєва, технікою ДП «Олевський лісгосп».

За кошти  селищної ради було підсипано та про грейдеровано дорогу від села Остки до села Лісове.

Організовано та проведено усунення наслідків стихії: прибирання повалених дерев, частковий ремонт покрівлі  адмінприміщення сільської ради  власними силами з залученням жителів сіл. В селі Будки-Сновидовицькі коштами місцевого підприємця відновлено вуличне освітлення, яке було пошкоджено внаслідок  буревію. Видалені аварійні дерева біля магазину,  облагороджено територію.

Ініційовано, частково організовано проведення роботи з будівництва фундаменту для  зведення  огорожі  храму Великомученика Пантелеймона в селі Остки.

В серпні місяці за кошти селищної ради проведено грейдерування всіх вулиць села Остки та села Сновидовичі,  які мали в цьому потребу.

Організовано і проведено свято села Остки.

Отримали спонсорську допомогу  для придбання фарби від  агрофірми «Тех Агро» для фарбування огорожі  садиби старостату.

Частково пофарбовано зупинку в селі Сновидовичі.

Організовано і проведено свято села Сновидовичі.

Відремонтовано вуличне освітлення  в селі Сновидовичі, Остки,  замінені лампочки в кількості 59 штук.

Упорядковано  сміттєзвалища в  селах Будки-Сновидовицькі та Сновидовичі.

Організовано та проведено вручення повісток військовозобов’язаним  та призовникам на весняний і осінній призови.

За 2021 рік вчинено 57 нотаріальних дій.

Видано довідок різного характеру 2769 шт.

Здійснено реєстрацію місця проживання 54 осіб.

Знято з реєстрації 45 осіб.

На отримання житлових субсидій прийнято 195  заяв.

На отримання соціальної допомоги - 140 заяв.

На отримання компенсації за тверде паливо - 395 заяв, всі заяви передано в ЦНАП Рокитнівської селищної ради.

Було організовано три поховання одиноких людей.

Оформлено та виписано 28 посвідчень ЧАЕС.

Постійно проводиться профілактична робота та підтримка сімей, які потрапили в складні сімейні обставини.