Про земельні паї, сімейного лікаря та ремонт дороги – відбулася зустріч з жителями села Томашгород

Дата: 18.01.2022 17:01

18 січня селищний голова, староста та працівники відділу земельних відносин зустрілися з жителями села Томашгород для обговорення питань, які найбільше хвилюють місцевих людей.

Через неправильно виготовлені документи проєктною організацією у 2003 році, жителі села стали заручниками ситуації – вони фактично обробляють землю, власниками якої є інші люди, і навпаки. Начальник відділу земельних відносин та екологічних питань Ігор Рябущиць пояснив механізм вирішення даної проблеми мирним шляхом.

На питання щодо місцевого сімейного лікаря і можливості переведення її із 0.5 ставки на повну селищний голова чітко пояснив: «Цей процес повінстю залежить від жителів старостинського округу. Як тільки 1800 людей укладуть декларації з місцевим лікарем, вона зможе працювати на повну ставку».

Завжди актуальним залишається питання по дорозі Томашгород – Єльне. Зрушити з місця процес будівництва цієї ділянки дороги заважає технічна помилка у документах – протяжність дороги фактично є більшою, ніж вказано. Тільки після вирішення даної проблеми можна буде виготовляти проєктно-кошторисну документацію.