Вакцинація - єдиний спосіб убезпечитись від інфікування COVID-19

Дата: 15.09.2021 17:57

Про необхідність вакцинації керівникам закладів освіти вкотре розповіли на нараді під керівництвом Іванни Смачило, заступника голови Рівненської облдержадміністрації.

Провакцинований працівник закладу освіти захищає від хвороби (чи її важкого перебігу) не лише себе, а й інших працівників та учнів. І цей захист буде достатньо ефективним тільки у випадку вакцинації належної кількості працівників для створення колективного імунітету. Епідемічна ситуація у громаді з кожним днем погіршується, і в будь-який момент ми можемо опинитися у «жовтій» зоні. В такому випадку заклади освіти, у яких провакциновано менше 80% працівників, мають працювати дистанційно.

Просимо усіх працівників розумно поставитися до цього питання. Бережіть себе і будьте здорові!