Якість освіти: вектори руху

Дата: 15.09.2021 18:20

Начальник управління Державної служби якості освіти у Рівненській області Святослав Сидорук провів презентацію для керівників закладів загальної середньої освіти Рокитнівської громади на тему «Якість освіти: вектори руху».

Святослав Миколайович звернув увагу на типових порушеннях дотримання вимог законодавства у процесі організації харчування, функціонування груп продовженого дня, організації інклюзивного навчання, використання варіативної складової річного навчального плану та освітньому середовищі. Також наголосив, що директорам, формуючи Положення про внутрішню роботу, обов’язково треба включити і тримати на контролі питання безпеки і комфорту дітей.