Станом на 6 вересня 2021 року на території Рокитнівської територіальної громади відмічається погіршення епідситуації на гостру респіраторну хворобу COVID-19

Дата: 06.09.2021 16:01

Так протятом останніх семи днів зареєстровано 27 випадків захворювання серед населення громади, з них смт. Рокитне — 10, с. Масевичі — 3, с. Рокитне-9, смт. Томашгород - 5;
Всього на території Рокитнівської територіальної громади зареєстровано 1963 випадків захворювання на COVID-19.
Подолали хворобу 1885 осіб.
Нажаль, через ускладнення, викликані коронавірусом, з початку епідемії померло 33 особи.
Нагадуємо, що на території Рокитнівської територіальної громади триває вакцинація населення проти COVID-19.
Вакцинація проти COVID-19 є критично важливою для стримування пандемії серед населення громади.
Щеплення проводять щоденно в пункті щеплень в Рокитнівській амбулаторії ЗПСМ за адресою смт. Рокитне, вул. Партизанська, 2, кабінет №6 усім бажаючим віком від 18 років.
Бережіть себе та будьте здорові!