Школярі села Рокитного отримають комфортні умови навчання

Дата: 17.08.2021 15:31

Рокитнівський ліцей № 2 - один із найчисельніших загальноосвітніх закладів за кількістю учнів у нашій громаді. Тому, питання забезпечення доступного однозмінного навчального процесу є пріоритетним.

Особисто поспілкуватися із проєктантами щодо реалізації проєкту реконструкції даного ліцею приїхали заступник голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська та радник голови з питань будівництва Віталій Кардаш. Обговорено реалізацію першої черги: будівництво навчального корпусу, проведення внутрішніх і зовнішніх мереж.

Зараз потрібно детально вивчити проєктно-кошторисну документацію, щоб розрахувати реальні можливості й терміни виконання робіт.

Нагадаємо, що для реалізації проєкту реконструкції Рокитнівського ліцею №2 із бюджету селищної ради було виділено 5 млн. грн залишків освітньої субвенції.